Başkan Pekyatırmacı ziyaretlerini sürdürüyor

KONYA (İGFA) – Selçuklu’da her fırsatta vatandaşlarla bir ortaya gelmeye büyük kıymet veren Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, mahalle ve esnaf ziyaretlerini Tırsan Sanayi Sitesi’yle sürdürdü.

İş yerlerini ziyaret eden Lider Pekyatırmacı, esnaflarla görüşerek istişarelerde bulundu, gelen istek ve teklifleri dinledi.

“İLÇEMİZE YAKIŞIR ESER VE PROJELERİ HAYATA GEÇİRMEYE DEVAM EDECEĞİZ”

Göreve başladıkları günden bu yana her gün büyüyen bir azim ve sevda ile Selçuklu’ya hizmet etmenin çabasında olduklarını söz eden Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı,“ İlçemize kazandırılan her eser ve hizmetin temelinde istişare kültürü ve ortak akıl en büyük rehberimiz oldu. Hizmet kalitesinin arttırılması gayesiyle ziyaret ve istişarelere büyük ehemmiyet veriyor ilçemizin her mahallesini her sokağını ziyaret ederek hemşehrilerimizle bir ortaya geliyoruz. İlçemize yapılan hizmetleri anlattığımız ziyaretlerde hemşehrilerimizden gelen istek ve tekliflerini dinliyor, geleceğin daha yaşanabilir bir Selçuklusu için istişarelerde bulunuyoruz. Bizleri gülen yüzleri ve sıcak muhabbetleri ile konuk eden tüm hemşehrilerimize teşekkür ediyorum. İnşallah önümüzdeki periyotta de Selçuklumuzun kadim kültür

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir