Bomba iddia: Oğuzhan Koç ile tartışan Demet Özdemir evi terk etti

Şimdilerde Adım Farah dizisiyle ekranlara dönen ve oyunculuğuyla dikkatleri üzerine çeken Demet Özdemir, geçtiğimiz sene ağustos ayında müzikçi Oğuzhan Koç ile görkemli bir düğünle evlendi. Bağlarıyla göz önünde olan çiftin kriz yaşadıkları ileri sürüldü.

EVİ TERK ETTİ

Hürriyet’te yer alan habere nazaran, Oğuzhan Koç’un birtakım davranışlarından rahatsız olan Demet Özdemir, çıkan tartışmanın akabinde konutu terk etti. İkilinin bir müddettir farklı olduğu ve Koç’un barışmak için çaba ettiği de konuşulan ortasında. Çiftin evliliklerinden yaşadıkları kriz magazin gündemine bomba üzere düşerken taraflardan şimdi bir açıklama gelmedi.

DOĞUM GÜNÜNDE DEPREMZEDELER İÇİN BAĞIŞ İSTEDİ

Kahramanmaraş merkezli meydana gelen sarsıntıların akabinde afet bölgelerine yardım gönderen ve günlerce çalışan Demet Özdemir, doğum gününde de manalı bir harekete imza attı. Doğum günü Instagram hesabından davet yapan Özdemir, sarsıntı bölgesine yardım gönderilmesini istemişti. Hoş oyuncunun davetinin akabinde 100 bin TL’yi aşkın bağış toplanarak bölgeye gönderildiği öğrenildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir