Liseli kızlar yumruk yumruğa kavga etti, arkadaşları gülerek izledi

Edinilen bilgiye nazaran olay, merkez Sarıçam ilçesinde meydana geldi. Argümana nazaran, lise öğrencisi iki genç kız dedikodu yüzünden tartışmaya başladı. Tartışma kısa müddette arbedeye dönüştü. İki genç kız çimenlik alanda birbirine girdi. Yumruk yumruğa arbede eden kızlar, birbirlerine zalimce vurmaya başladı.

Bu ortada, genç kızların arkadaşları da bu anları gülerek sinema izler üzere izledi. Bu anlar ise başka öğrenciler tarafından cep telefonu kamerasıyla görüntülendi.

BEYLİKDÜZÜ’NDE ÖĞRENCİLERİN BIÇAKLI KAVGASI

Beylikdüzü’nde iki öğrenci kümesi ortasında çıkan hengamede, bıçaklanan bir öğrenci bacağından yaralandı.

Olay, 31 Ekim Pazartesi günü öğlen saatlerinde Yakuplu Mahallesi Hürriyet Bulvarı’nda meydana geldi. Argümana nazaran, iki öğrenci kümesi ortasında şimdi bilinmeyen nedenle tartışma çıktı. Tartışmanın hengameye dönüşmesi sırasında bıçaklanan bir öğrenci bacağından yaralandı. Arbede etraftakilerin ortaya girmesiyle son buldu.

Öğrenciler, yaralı arkadaşları için yoldan geçen araç şoförlerinden yardım istedi. Zahmetle yürüyen yaralı öğrenciyi gören şoförler, durmadan uzaklaştı.

Bir müddet kaldırımda bekleyen yaralıya, yoldan geçen hasta nakil ambulansındaki vazifeliler yardımcı oldu. Yaralı öğrenci hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı.

Öğrencinin sıhhat durumunun yeterli olduğu öğrenildi. Arbededen sonra öğrencilerin araç şoförlerinden yardım istediği anlar cep telefonu kamerasıyla görüntülendi. Mustafa Mert KARACA/İSTANBUL,(DHA)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir