Pınar Deniz: Kaan evden çıkınca bir şeyler olacağını anladım!

HÜSEYİN ALTUN / MİLLİYET
Heyecanın bir an olsun düşmediği senaryosuyla izleyiciyi ekran başına kilitleyen ‘Yargı’ dizisinin Ceylin’i Pınar Deniz, evvelki gece Sarıyer’de bir yerde sevgilisi Kaan Yıldırım ve dostlarıyla birlikte doğum gününü kutladı. Basın mensuplarının kendilerini beklediğini öğrenen Pınar Deniz-Kaan Yıldırım çifti, kutlama öncesi sorulara cevap vermek için kameraların karşısına geçti.

“SÜRPRİZ YAPAMADILAR”

Çok memnun olduğunu lisana getiren hoş oyuncu, “Bana sürpriz yaptıklarını düşündüler ancak yapamadılar. Kaan meskenden ‘Sete gidiyorum’ diye çıkınca anladım bir şeyler olacağını. Dizideki avukat Ceylin gibi ince eleyip sık dokudum ve sürprizi evvelden anlamıştım zaten” diyerek kahkaha attı.

İkili, Pınar Deniz’in yeni yaşında sıhhat, memnunluk ve muvaffakiyet dolu bir yıl dilediklerini lisana getirdi.

“YARGI, YARGI DAĞITMAYA DEVAM EDİYOR”

Deniz, başrolünde yer aldığı ‘Yargı’ dizisini de kıymetlendirdi. Tıpkı reytingler ile devam ettiklerini lisana getiren başarılı oyuncu, “İkinci dönemdeyiz ve hâlâ daima birinciyiz. İnşallah daima bu türlü devam eder. Sette bildiğim ve sevdiğim beşerlerle çalışıyorum. Herkes için de bu bu türlü. Bence muvaffakiyetin sırrı bu. Yargı, yargı dağıtmaya devam ediyor” biçiminde konuştu.

“YARGI’YI PINAR’LA BİR ARADA İZLİYORUZ”

Geçtiğimiz günlerde Soho House İstanbul’da gerçekleşen bir galada objektiflere yansıyan ünlü çiftten Kaan Yıldırım, sevgilisinin Kaan Urgancıoğlu ile partnerliği hakkında şöyle konuşmuştu:

Aslında bana laf düşmez. Pınar ile Kaan’ın ikinci işleri. Çok düzgünler, çok seviliyorlar. Ben de Yargı’yı Pınar’la bir arada izlemeye başladım. Aslında çok âlâ senaryo, herkes çok uygun oynuyor. Pazar günleri birlikte izliyoruz.

“BİZ BİR BİÇİMDE GÖRÜŞÜRÜZ”

Pınar Deniz ise “İkiniz de çok ağır çalışıyorsunuz, aranızda hasret olacak mı?” sorusuna, “Biz görüşürüz, bir yolunu buluruz. O yüzden hiç bizim yerimize siz endişelenmeyin. Çalışıyor olmak hoş bir şey. O yüzden o da, ben de çalışmayı seviyoruz. Arta kalan vakitleri esasen bir arada geçiriyoruz” cevabını vermişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir